20 відгуків
Сейчас компания не может обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 07-11-2019 по 14-11-2019 будут обработаны позже. С 15-11-2019 компания продолжит работу в обычном режиме.
+380
32
244-31-36
+380
96
732-71-11
Виготовлення штампів і печаток, високої якості від ПП "Каролін"
Фотозони - невід'ємний атрибут на будь-якому святі Яка роль фотозоні і в чому переваги її використання? Фотозони - це місце, спеціальна локація на території свята, де будь-який бажаючий може зробити гарні знімки.Це такий райський куточок на Вашому святі, який відповідає тематиці вечірки.Тут можна не лише насолодитися її вишуканістю та надзвичайністю, а й зробити чудові фотознімки, які знову і знову будуть повертати Вас в неповторну атмосферу свята. Гості із задоволенням викладають вдалі фото в соціальні мережі прямо з місця події! Тому про Вашу подію будуть знати не тільки запрошені, але і їх друзі. Це найкраща і ефективна реклама Вас, Вашого заходу і бізнесу! Пропонуємо Вашій увазі: рекламні та презентаційні фотозони фотозони на дитяче свято фотозони до дня народження фотозони на ювілей фотозони на корпоративи фотозони на весілля

Отож, якщо Ви за сміливі рішення та цікаві знахідки, тоді фотозона неодмінно повинна бути на Вашому святі, адже з її допомогою Ви подаруєте Вашим гостям та собі радість від оригінальних фотографій, сміх та посмішки на весь день! А в майбутньому це будуть приємні спогади за за переглядом сімейного альбому.

Індивідуальний дизайн та друк банерів в стиль Вашого свята.

Не папір, цупка банерна тканина типу брезенту.

Можливе виконання у будь якому розмірі: 2х3 м, 2х2 м, 3х3 м. та ін

Фотозона під замовлення для вашого свята

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: